Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania i sprawdzona firma magazynowa??
#1
Na już poszukuję współpracy w ramach czegoś, co można ogólnie nazwać jako magazyny samoobsługowe. Prowadzę własną firmę, ale w dalszym ciągu sam nie podołam zamówieniom. Dlatego poszukuję firmy z zapleczem magazynowym. Może któreś z was może mi pomóc?
"Jakież powolne jest życie i jak gwałtowna nadzieja"
Odpowiedz
#2
Do niedawna wszelkie firmy produkcyjne musiały posiadać własne magazyny. Tak samo przedsiębiorstwa działające w handlu, logistycznej oraz dużo innych. Wiązało się to z wieloma problemami, takimi jak: problematyczny transport jeśli magazyny nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia wysokiego czynszu, zbyt mało miejsca na magazynowanie oraz dużo więcej. Na szczęście, wzorem Zachodu, tworzone są w Polsce innowacyjne przestrzenie na magazynowanie, które znacznie ułatwiają pracę biznesmenów.
"Dobrze wyciosane kamienie trzymają się bez cementu"
Odpowiedz
#3
Próbowałeś pod kątem hasła logistyka magazynowa? Opłaca się spróbować. Czemu? Innowacyjne magazyny to nowinka w Polsce, przynajmniej w zbiorowej świadomości – kilka takiego typu magazynów już u nas funkcjonuje, ale do tej pory niewiele osób o nich wiedziało. Te magazyny to idealna odpowiedź na nowe zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw. Dzięki nim mają one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z jakiej mogą one korzystać praktycznie bez jakichkolwiek przeszkód przez całą dobę.
"Co ksiądz i kawaler zbiera to czort zabiera"
Odpowiedz
#4
Magazyny self storage są niezwykle cenione zwłaszcza w USA – znajdują się praktycznie w każdej miejscowości. Jednak jest z nimiinaczej niż w Polsce: zazwyczaj korzystają z nich zwykli ludzie, a nie przedsiębiorstwa. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak Polacy strychy: chowają tam np. akcesoria rowerowe, elementy wyposażenia i tak dalej: niezwykle często przenoszą się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem zabierają wszystko na nowe miejsce. Niezwykle gorąco popieram tę opcję! Co charakteryzuje przestrzenie na magazynowanie, które znalazły się w ofercie wielu firm z terenu całej Polski? Po pierwsze komfort : umieszczone są one z dala od śródmieść, co znacznie skraca dojazd. Po drugie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten czas się płaci. I jeszcze: takie magazyny do doskonała infrastruktura, doceniana przez wszystkich.
"Im więcej przyzwyczajeń tym mniej niezależności"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości